niedziela, 4 marca 2012

BURLESQUE

 Heyyy :)
Możee wam opowiem wszystko od początkuu ..;D Dawno, dawno temuu .... hehe nie no bez takich :)
Jak to się stało , że odważyłam się na taki taniec???
No to się zaczęło od tegoo, żee moja trenerka na hip-hopie pokazała i nauczyła nas właśnie tego układu , ona jeździi na różnee występy na imprezach występuje w teledyskach ;DD:) ITp . OOO to co pokazała nam to było obłędne,wszytskiee wywaliły wielkie oczyy :D I zaczęło się robić pełno na naszych zajęciach :) HEHe noo i pewnego wieczoru tak sobie z nią pisałam i wyszłam z pytaniem czy nie zna jakieś dobrejj grupy tanecznej która występuję na różnych otwarciach jakiś restauracji na ślubach różnych pokazach taka "estradówka"ponieważ będąc w Polsce byłam właśnie w takiej grupiee , gdzie trenerka wybierała 6 najlepiej tańczących dziewcząt z grupy i występowałyy wszędzie w prześlicznych strojach :)) Niestety to było od 16 lat, moja trenerkaa widząc jak tańczę zaproponowała mi  współpracę , ale niestety wiedziałam, że będę się wyprowadzać, i nicc z tegoo !!!!!
No ale poowracając do tamtego tematuuu, to tak od słowa do słowaa wyszło tak że onaa robiła dla siebie promujące VIDEO i chciała żebym w nim wystąpiła :) No ii się zgodziłam , nawet nie miałam pojęciaa w jakich strojach będziemy tańczyć, dopieroo po pewnym czasie zastanawiałam się czy dobrze zrobiłaam ... Ale wiecie co nie żałujęę :) BO to naprawdęę były wspaniałe i inne dni od wszystkich :) Poczułam się taka sexy i nooo wieciee same :))))


3 komentarze:

  1. O jaaa, cudownie wyglądałaś! : ) chciałabym zobaczyć, jak tańczysz i jak wyszedł ten filmik, czy jest w ogóle taka możliwość?;) Też bym chciała wziąć w czymś takim udział:) ale pierw musiałabym się nauczyć tańczyć:D :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Ślicznie wyglądasz :) a co z rodzicami, nie mieli nic przeciwko, że występujesz w takim stroju? :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kornelia Ty chodzisz na dyskoteki,do klubów itd?:)

    OdpowiedzUsuń