piątek, 24 lutego 2012

Powrót

Hey, heyy !!!!
Jak to miło znowu do wass wrócić ii tworzyć dalszą historię mojego życia :)
Takk długo tu nie zaglądałamm , brak czasu , ciąglee pośpiech , monotonnośc życiaa. Nawet człowiek nie ma ochotyy na telewizor czy komputer ;) Wtedyy najlepiej pobyć w spokojuu z jakąś dobrą przekąską przy sobie. Takk miałam teraz taki okres w życiu żee wszystko było na minuty i sekundy. Terazz mam nadzieję, że się to unormuje .:)
Zacznę może od tego, że właśnie robię praktyki w FITNESS STUDIO :) Trwają one przez 3 tygodniee czyli zero szkoły :) Pracaa jest jak najbardziejjj okey :) Mili pracownicy, możliwość trenowania tam , uczęstniczenie w przeróżnych kursach typu ZUMBA :) Siedzenie w recepcji, gadanie , gadanie i jeszcze raz gadaniee :) Bardzoo jestem zadowolona , że akurat tam postanowiłam robić swoje praktyki, czego chcieć więcej !:)
Już nie mogę się doczekać kiedy znowu odwiedzą mojaaa Polskę !! Jeszcze tylko miesiąc czasu :)
A było pól roku , tenn czas naprawdę szybko lecii, normalnie z prędkością światła !!!!!


5 komentarzy:

 1. Cieszę się, że wróciłaś;)
  Napewno będę tu często!
  Zapraszam do mnie:
  http://hope-magdaem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OOo dziękuję Ci bardzoo :) To bardzo miłee ^^:)

   Usuń
 2. Kurcze ale Ci zazdroszcze:D marzy mi się takie życie jakie Ty masz :P inny kraj, inny język, inni ludzie, nikt Cię praktycznie nie zna i możesz być kim chcesz i robić co chcesz <3 chciałabym tak wyjechać, może nie akurat do Niemiec bo języka uczę się dopiero od września i mało bym rozumiała, ale do Anglii np. bym chciała :)) hah, dobra sory, rozpłynęłam sie :D Pozdrawiam i dużo szczęścia w życiu;***!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe wiesz co jak tu wyjeżdżałam to właśnie o tym samym pomyślałam o czym właśnie tu napisałaś;)) Czasmii siedzę sobie przed oknem patrzę na ten świat i dziękuję Bogu, że dał mi taką szansę:))) Bardzooo Ci dziękujęę:** I życzę powodzenia w zrealizowaniu także twoich marzeń :))

   Usuń
  2. Nie ma za co:) i również bardzodziękuję, może mi się uda je zrealizować:));**

   Usuń