niedziela, 11 marca 2012

Rhein

HEy moi drodzy :)
Tak , tak wiemm dawnoo mnie tu nie było , alee po prostu te dni mają tylko 24 h i jak to się mówi czas jest bardzo cenny , i gdy nawet ma się chwilę wolnnego wolimy go przeznaczyć na coś ciekawszego niż siedzenie w domu i odpoczywanie, chociaż to w jakimś stopniu też jest potrzebne..
Pytaliście mnie co ja takiego robię, że nie mam wgl czasu .? Tak chhodzę do szkoły i pracuję w "eiscaffe" to czasami mnie już męczy ponieważ nie mam tak dużo czasu dla siebie i dla innych moich bliskich , ale teraz w dzisiejszych czasach trochę grosza bardzo się przydaję, a ja nie mogę teraz nażekać i próbuję się teraz zadowolić na każdych frontach :) Bo po co mam sobie czegoś odmawiać :D:)
Dzisiaj spędziłam dzień chodząc po sklepach z meblami bo szukam w końcu jakiś mebli do mojego pokoju :)) Najwyższa pora, spędziliśmy tam 3 godziny a ja wyszłam bez niczego , w następną sobotę planuję znowu pojechać do IKEI po pracy bo jest czynne aż do 21 :D Może wtedy wpadnie mi coś w oko :D
Później wyruszyłam z rodzinką mojego chłopaka nad rzekę"Rhein" niestety byliśmy tam tylko chwilkę ponieważ ja mam czas tylko do 20:00 !!!
Teraz idę spać ponieważ jutro czeka mnie szkołaa a ja już jestem padniętaa!!!
Miłej nocki kochani :*

4 komentarze:

 1. do jakiej chodzisz szkoły (wiem że mieszkasz w Niemczech ale tak na polskie szkoły to LO technikum czy zsz)? jak coś podobnego do technikum to w jakim zawodzie się kształcisz?

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię odwiedzać Twojego bloga dlatego życzę powodzenia w jego dalszym prowadzeniu:)
  Karola

  OdpowiedzUsuń
 3. aż miło popatrzeć. jesteście tacy słodcy! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Stwierdzam, że wizualnie do siebie pasujecie<3

  OdpowiedzUsuń