sobota, 22 października 2011

Takk i wreszcie pakuję walizki na tak długo wyczekiwany wyjazd :) Dzisiaj praca po pracy wypłata, po wypłacie zakupy i zakupiłam sobie nowu sweterek w H&M :) Czarny metaliczny kolor ;D, prześliczny a jaki cieplutki :) Nie uwieżycie, ale pierwszy raz stała w przymierzalni 30 minut i zastanawiałam się czy go kupić czy nie, mimo tego że tyle na niego czekałam .... Ale teraz już tak mam, że widzę ile pracuję, i naprawdę czasami jest mi bardzo ciężko i gdy dostaję w ręcę pięniądzę to naprawdę nie chcę ich wydawać. Ale obiecałam sobie, że od następnego miesiąca wpłata idzie do skarbonki, i za 20 % z wypłaty robię sobie jakiś mały prezent ;) a kieszonkowe dla mnie;) Dobra dalej się pakuję bo jutro znowu praca i o 16:00 muszę wyjeżdżać już z mojego miasta.

6 komentarzy:

 1. gdzie pracujesz i na jakim stanowisku?

  OdpowiedzUsuń
 2. czym jedziesz do pl? (samolot,pociąg,bus)

  OdpowiedzUsuń
 3. pracuje w eiscaffe na tece czyli robie kawe, posiłki, sprzatam itp. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. dopiero teraz jak wydajesz swoje własne zarobione pieniądze to widzisz jaką one mają wartość. ale jak dostawałaś pieniądze od rodziców to pewnie nigdy nie zważałaś na to jak ciężko oni pracują na nie, po czym Ty wydajesz je na jakieś zbędne rzeczy. czyż nie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak dokładnie, kiedyś jak mi tato dał pieniądze to strasznie szybko je wydawałam i nawet na ciuchy których jeszcze nawet nie miałam na sobie, bo był nie przemyślany zakup. Teraz to zastanawiam się 10 razy nad tym czy mam to kupić czy nie, bo widzę jak ciężko się zarabiaa. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń